Firma

POZNAJ MAXI-TECH

Ambitny zespół profesjonalistów i pasjonatów.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku, jednak pracę na różnych stanowiskach w branżach elektrycznych oraz teletechnicznych zaczynaliśmy ponad 25 lat temu.

Pierwsze kroki z elektroniką i teletechniką stawialiśmy w średnich szkołach technicznych oraz na studiach elektronicznych i elektroenergetycznych. Później był czas poznawania podstawowych umiejętności związanych z instalacją, konserwacją i naprawą różnych systemów telekomunikacyjnych, elektrycznych i elektronicznych. Kolejny etap to zdobywanie umiejętności w pracy za granicą przy projektowaniu, montażu i konserwacji systemów zabezpieczeń, sterowania dostępem oraz różnych rozwiązań elektrycznych. Była to również doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności, korzystając z zaawansowanych narzędzi i technologii.

W miarę jak nabieraliśmy doświadczenia, mieliśmy również okazję uczestniczyć w różnych szkoleniach dotyczących nowych technologii. Te szkolenia umożliwiały poszerzenie wiedzy i umiejętności w dziedzinach takich jak sieci komputerowe, telefonia IP, systemy kontroli dostępu, elektroniczne zabezpieczenia oraz energia odnawialna.

W końcu przyszedł czas na poszerzanie swoich zakresów odpowiedzialności, obejmując kierowanie mniejszymi projektami oraz zarządzanie zespołem techników. Zdobywana z biegiem czasu wiedza i doświadczenie pozwoliły na podejmowanie coraz większych wyzwań w branżach teletechnicznych i elektrycznych. Jak pokazał czas, praca w tych branżach jest bardzo satysfakcjonująca.

Właściciel firmy Maxi-Tech

Wszystko potrafi, na wszystkim się zna, nie potrzebuje niczyjej pomocy, ze wszech miar uzdolniony ;)

Przemysław Turowski

Właściciel Maxi-Tech

Prawa ręka szefa, kiedy ten jednak nie daje sobie z czymś rady ;)

Monter 1 :)

Specjalista ds. montażu
Monter instalacji fotowoltaicznych

Dopiero z nim zespół jest w stanie cokolwiek zrobić i doprowadzić to do końca ;)

Monter 2 :)

Specjalista ds. elektrycznych
Elektryk instalacji fotowoltaicznych

Gotowy do wspólnego działania?

Poszukujemy ambitnych projektów, które zrewolucjonizują branżę PV, a nam pozwolą się rozwijać.
Image

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonaniem przydomowych mikroinstalacji oraz farm fotowoltaicznych. Zapewniamy profesjonalny audyt, projekt techniczny, dobór i wycenę instalacji, montaż, pomoc w przygotowaniu i złożeniu wymaganych dokumentów w zakładzie energetycznym.

Kontakt z nami

  • iconChabrowa 8, 16-400 Suwałki
  • icon+48 602 628 739
  • iconbiuro@maxi-tech.pl